Eleganckie i tanie podziękowania dla gości – pierwsza komunia

Tanie podziękowania dla gości komunia

Tego dnia wszystko musi być doszlifowane od zaproszeń po podziękowanie – w ostateczności Pierwszą Komunię Świętą ma się w życiu tylko raz. Szukając inspiracji na te drugie, warto zerknąć na nasze drewniane podziękowania w kształcie gołębic czy też serc. Taka symbolika nawiązuje do Ducha Świętego, a pamiątka jest tym bardziej unikalna przez fakt, iż wolno … Continue reading „Eleganckie i tanie podziękowania dla gości – pierwsza komunia”

Różne wzory podziękowań dla gości z okazji chrztu – sklep

Sklep z podziękowaniami dla gości

Troszcząc się o każdy szczegół organizacji chrztu świętego własnego dziecka, należałoby rzucić okiem na nasze podziękowania dla gości. Czarujący motyw gołębicy czy też serca pięknie nawiązuje do symboliki wydarzenia, a samo wykonanie wysokiej jakości to pełne przekonanie, iż podarunek trafi w gust zaproszonych. To właśnie dzięki temu że upominek ma prawo być personalizowany m.in. imieniem … Continue reading „Różne wzory podziękowań dla gości z okazji chrztu – sklep”

Piękne podziękowania weselne – różne, ciekawe wzory

Eleganckie podziękowania na wesele

Urocze podziękowania dla gości ślubnych w kształcie serca lub ewentualnie gołębia – to nasza propozycja. Troszczymy się o to, żeby były wykonane na w rzeczy samej wysokim poziomie, dzięki czemu cudownie wyrażą wdzięczność. Opcja personalizacji i indywidualnego wyboru grafiki spowoduje, że będą unikatowe i idealnie dopasowane do motywu wesela. Usytuowany z tyłu każdej pamiątki magnes … Continue reading „Piękne podziękowania weselne – różne, ciekawe wzory”

Ręcznie zdobione podziękowania urodzinowe – oferta

Ciekawe podziękowania urodzinowe

Pełna personalizacja, poprawne wykonanie, a do tego rozległy wybór wzorów oraz kształtów – takie podziękowania na roczek spodobają się wszelkim gościom. Okazja pierwszych urodzin dziecka to znakomity moment, aby wyrazić wdzięczność względem zaproszonych gości. Nie wolno zapomnieć o wygodnym wymiarze naszej propozycji. Drewniane serduszko bądź też gołąbek będą mieć dołączony w tylnej części magnes, aby … Continue reading „Ręcznie zdobione podziękowania urodzinowe – oferta”

Ładne podziękowania dla gości na chrzest – polski produkt

chrzest

Chrzest to nadzwyczajna uroczystość, która wymaga wielu przygotowań. Zadbaliście już o wszelkie formalności i poczęstunek dla rodziny? Nowym, jakkolwiek nadzwyczaj przyjemnym trendem jest wręczanie gościom szczególnych podziękowań. Mamy zaszczyt przedstawić podziękowania dla gości na chrzest w formie magnesu. Ten drobiazg to personalizowany magnes, na jakim jesteśmy w stanie nanieść imię potomka, dokładną datę chrztu i … Continue reading „Ładne podziękowania dla gości na chrzest – polski produkt”

Bogata oferta podziękowań dla gości weselnych – sklep

wesele

Nie ma na świecie pary młodej, która nie przejmowałaby się organizacją swojego ślubu – wszystko po to, żeby wypaść jak najprzyzwoiciej. Jesteście na etapie planowania, załatwiania spraw i formalności? Oto innowacyjna moda, która w Polsce cieszy się coraz to większym szacunkiem – wręczanie gościom weselnym drobnych pamiątek, które będą przypominać im o tym istotnym dniu … Continue reading „Bogata oferta podziękowań dla gości weselnych – sklep”

Urodzinowe podziękowania dla gości – drewniane serce

urodziny

Pierwsze urodziny dziecka to niesłychanie ważny dzień, który wymaga imprezy oraz celebry w gronie rodziny i bliskich. Każdy rodzic chce, aby cała rodzina pamiętała o tym dniu i wspominała go w samych pozytywach. Ochoczo w tym pomożemy – proponujemy – podziękowania dla gości na roczek / urodziny w formie magnesu z personalizowanym nadrukiem. Na magnes … Continue reading „Urodzinowe podziękowania dla gości – drewniane serce”

Niezwykłe podziękowania dla gości na komunię – oferta

komunia

Komunia Święta to istotne ceremoniały kościelne, które okraszone są wieloma szlachetnymi chwilami. To także szansa, aby spotkać się z familią oraz wspólnie, przy posiłku, celebrować szczęśliwy dzień przyjęcia komunii. To także możliwość, żeby wręczyć podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu o kształcie serca. Mamy szansę przedstawić nowość – personalizowany upominek w formie magnesu, … Continue reading „Niezwykłe podziękowania dla gości na komunię – oferta”